V první listopadový podvečer se v Městských sadech odehrál souboj mezi Opavou a Zlínem. Doufáme v příjezd hostujících fanoušků, avšak se začátkem utkání je jasné, že si Ševci připíšou na své konto další výjezdovou nulu. My svůj sektor slušně zaplňujeme a předvádíme solidní support. K němu dopomáhá také vedoucí branka, a nálada v kotli roste. Druhý poločas pokračuje v kvalitním fandění, které se snažíme držet až do konce utkání. V 80 minutě odpalujeme 11 žlutých ohňů, které jsou rozmístěny u vstupů na tribunu. Bohužel se nám nedaří zapálit jednu stranu stejně s ostatními, a tak výsledný efekt není podle našich představ, ale i tak stojí za to. Dále je odpáleno  21 stroboskopů a  30 bengálů. Zápas hráči po bitvě zvládají a vyhráváme 3:1. Probíhá děkovačka, po které se fanoušci rozprchávají do místních krčem, kde probíhají oslavy důležitých tří bodů až do ranních hodin.