V 11. kole nás čekal jeden z nejvzdálenějších výjezdů sezóny do Mostu. Nějaká velká účast se nečekala. To se také potvrdilo, když se nás v sektoru hostů na stadionu Josefa Masopusta sešlo 8 fans. Hned po příjezdu na stadion nás pobavila světelná tabule, která ukazovala za spoupře domácích Spartu Praha B. Tuto chybu domácí pořadatelé napravili dalším krásným nápisem SFK Opava, který tam zůstal až do konce zápasu. Naše malá skupinka se snažila celý zápas neúnavně povzbuzovat. Velice dobře nám vyšel začátek zápasu, když ve 13.minutě jsem už vedli 2:0. Pak sice velice rychle domácí snížili, ale do poločasu se nám povedlo vstřelit ještě další 2 branky a do kabin se šlo se skórem 4:1 pro náš klub. Druhý poločas se už jen dohrával. Šlo vidět, že naši hráči jsou spokojení s vysokým vedením a domácí neměli kvality na to, aby se zápasem něco udělali. Po závěrečném hvizdu jsme mohli spolu s hráči slavit zisk 3 bodů a těšit se na nekonečnou spáteční cestu domů.