Někteří z nás mají za sebou docela náročný víkend. Už v pátek si 56 opavských nenechalo ujít první zápas našich přátel z Wroclawi na novém stadionu. Soupeřem jim byl jejich družební celek Lechia Gdansk. Celková návštěva činila skvělých 40 000 diváků, z toho 2 100 přijelo z Gdansku. Zážitek to byl opravdu fantastický. Po zápase jsme ještě chtěli chvíli posedět s našimi přáteli z WKS. Věděli jsme, že se nemůžeme zdržet příliš dlouho, protože nás druhý den čekal výjezd do Třince. Nakonec (jako obvykle : ) bylo vše úplně jinak a z Wroclawi jsme do Opavy přijeli v dopoledních hodinách a rovnou jsme zamířili na nádraží na vlak do Třince.
Na tomto výjezdu byla účast bohužel slabší, než jsme očekávali. I přesto cesta do Třince probíhala v klasické výjezdové atmosféře. Po příjezdu na nádraží v Třinci nás opět čekala nekonečná cesta na místní hřiště. Po příchodu na stadion zde už byla další skupinka opavských fans, která přijela do Třince auty. Nakonec se nás sešlo 136. Přijeli také 2 fanoušci z WKS!
Po prvním poločase jsme vedli 1:0 a vypadalo to nadějně. V druhém nedomácím podařilo vyrovnat a zápas tak nakonec skončil remízou 1:1. Během prvního poločasu jsme vytáhli asi 200 balónků a předvedli balónkovou choreografii. Po závěrečné děkovačce jsme se vydali směr Opava.