Na poslední zápas v sezoně nám los přichystal soupeře z blízkého Frýdku-Místku. Stejně jako minulý týden, tak i tentokrát se všechny zápasy hrály ve stejnou dobu a bohužel to byla opět neděle. Což pro opavského fanouška je dost nezvyk. Ještě před samotným zápasem proběhla slavnostní chvilka, když se odehrál zápas mezi hráči „Kaučuku Opava“, kteří přesně před 20 lety poprvé v historii opavského fotbalu postoupili do první ligy a hráči Válcoven Frýdek-Místek.

Do Opavy přicestovali s hráči Frýdku také jejich fanoušci, kterých bylo 32. Na naší straně se objevilo také 16 kamarádů ze Slasku. Celková návštěva činila 1728 diváků. Kotel byl relativně slušně zaplněný. Celý zápas se povzbuzovalo a ke konci zápasu jsme použili také mávačky a na závěrečnou děkovačku jsme si připravili hlavní pyrošou. Bohužel díky slunečnému počasí a také špatné kvalitě části pyrotechniky to patřičný efekt nepřineslo. Celkem bylo odpáleno 60 rací, 45 stroboskopů asi 100 menších stroboskopů a 10 dýmovnic.

Na domácím stadionu jsme se s hráči rozloučili nakonec výhrou 2:0. Vzhledem k nedělnímu termínu jsme si závěr soutěže moc neužili a většina fanoušků se po zápase vydala do svých domovů.

 

Sestřih zápasu: