Do Varnsdorfu nás přijelo 16 fans. Po nečekaně výborném startu do soutěže se očekávalo, že by jsme měli vyhrát i na půdě v momentální chvíli posledního týmu druhé ligy. Bohužel se tak nestalo. Velmi podprůměrný zápas skončil bezbrankovou remízou. Tento výsledek by nám až tak nevadil, ale co se nám těžko skousávalo byl předvedený výkon. V letošní sezóně se jednalo určitě o ten nejslabší. Přijet na půdu posledního celku soutěže s tím, že ubráníme remízu je dosti podivné. Myslím si, že kdybychom byli do útoku odvážnější, tak by výsledek dopadl jinak. Vrcholem bylo, když trenér opět stáhl už v 55.minutě!!! Lumíra Sedláčka. O tom si udělejte obrázek sami.
Každopádně, když vezmeme start do soutěže jako celek, tak se jedná o nejúspěšnější začátek (v rámci první a druhé ligy) za posledních 11 let. Naposledy jsme měli po 4 kolech 10 bodů v sezóně 2000/2001, kdy jsme na konci sezóny oslavovali návrat zpět do první ligy.
Doufejme, že v dalších zápasech poháru v Karviné a domácím zápase se Spartou B navážeme na naše výkony z prvních třech kol.