V sobotu jsme zajížděli na půdu druhého celku 2.ligy do Zlína. Čekal nás jeden z nejatraktivnějších výjezdů sezóny. Stejně jako výjezd do Brna se i tento nesl v hesle VŠICHNI VE ŽLUTÉM. Ve Zlíně se nás nakonec sešlo 234!!! Přijeli za námi také naší přátelé z WKS v počtu 10 fans. Po většinu zápasu jsme předváděli velmi hlasitý support, který jsme doplnili různými choreografiemi. První z nich jsme vytáhli hned na úvod zápasu. Byla věnována našim tragicky zesnulým hokejistům. Choreografie se skládala z plachty 5 x 7 m s nápisem R.I.P., pod ní byly nápisy se jmény všech tří českých hokejistů (Marek, Rachůnek a Vašíček) a 12 m dlouhý nápis NIKDY NEZAPOMENEME v české vlajce. Všichni fanoušci měli černou pásku na rukávu.
V druhém poločase jsme předvedli balónkovou choreografii, když jsme vytáhli asi 250 modrých balónků. Dále jsme předvedli kartoniádu složenou ze 150 kartonů. Kartony byly z jedné strany žluté a druhé modré. Sektor byl rozdělen na dvě části. Jedna část zvedla kartony modrou stranou vzhůru a druhá žlutou. Během skandování jsme kartony otočili. Během druhého poločasu jsem také odpálili oranžovou dýmovnici a jeden bengálský oheň.
Z fotbalového hlediska se jednalo o kvalitní utkání, ve kterém jsme nakonec prohráli v boji o první příčku 2:0. Škoda, že za stavu 1:0 pro Zlín netrefil Radzinevičius prázdnou bránu. Zápas se mohl odvíjet jinak.
Po skončení zápasu jsme se odebrali směr zimní stadion, kde jsme ještě jednou uctili památku našich hokejistů zapálením několika desítek svíček a položením opavských trik a šál.