Je zde další víkend a s ním i další zápas SFC. V sobotním podvečeru hostíme tým Táborska, který ještě v sezoně neprohrál. Před utkáním se jdeme ještě posilnit zlatavým mokem do hospody u stadionu. Ještě půl hodiny před utkáním to vypadá na velký propadák a na velmi slabou návštěvu. T o se naštěstí nepotvrzuje a lidi přicházejí na poslední chvíli. Kotel se tak slušně zaplňuje a hned od začátku utkání se snažíme rozjet support v tom největším tempu. Brzy se dostáváme do vedení, což nám k supportu pomáhá. Utkání má ale rychlý spád, a tak vyrovnání na sebe nenechá dlouho čekat. I přes tenhle nemilý fakt naše fandění nepolevuje. Navíc minutu na to se opět ujímáme vedení a stav do poločasu je 2:1.

Je potřeba dodat, že s Táborskem přijela i početná skupina hostujících fanoušků, kteří do Opavy přijeli autobusem. I když se nejspíše nejednalo o fanoušky z jihočeského kraje, neboť v sektoru vyvěsili vlajku české republiky, na které bylo napsáno „Vřesina u Hlučína“. Nejspíš  fanklub Táborska. J Nicméně po celý zápas pouze tiše seděli a nefandili.

Druhý poločas jsme trochu zaspali a na jeho začátku nás v kotli bylo pouze pár a slyšet nás moc nebylo. Během 5 minut se vrátili všichni zbylí fanoušci od stánků z občerstvením a opět rozjíždíme support. Hosté opět vyrovnávají a my znovu rychle odpovídáme vedoucí brankou. Fandění je na velmi dobré úrovni. Také tribuna za brankou se velmi hlasitě připojuje do fandění a odpovídačky stojí za to! Jihočeši vyrovnávají a utkání končí za nerozhodného stavu 3:3.

Bod se může zdát jako ztrátou, ale vzhledem k vývoji utkání je bod dobrý. Je třeba objektivně říct, že zápas se hrál v poměrně velkém tempu a hrál se velmi pěkný útočný fotbal, ve kterém mohlo padnout ještě mnohem více branek na obou stranách. Snad i tenhle fakt přiláká na stadion příště více diváků! Nyní se soustředíme na středeční pohárové utkání v Třinci a na nedělní mistrovské utkání na Žižkově! Neváhejte, a pojeďte na oba dva zápasy povzbudit naše hráče!