Jedním slovem, paráda! Tak by se dalo shrnout sobotní představení v Opavě v Městských sadech. Jak hráči na hřišti, tak i fanoušci v hledišti si atmosféru museli užívat.

Zápas pro nás nezačal dobře a už od úvodních minut jsme mohli prohrát, protože hosté zahrávali penaltu, kterou ale naštěstí neproměnili. Po té se nám povedlo vstřelit 2 krásné branky, kdy zvláště ta Mrázkova byla výstavní. Vedení 2:0 jsem už udrželi až do konce a v poklidu jsme si došli ke třem bodům.

Na zápas přišlo 1736 lidí. Z Táborska se žádní fanoušci neočekávali, tak bylo jasné, že atmosféru zápasu budeme vytvářet samy. Fandilo se na vysoké úrovni. Musím přiznat, že s představení nás fanoušků jsem v letošní sezoně opravdu spokojen. Jak už jsme psal v minulých reportech, kotel se nám dobře zaplňuje a přijde mi, že do aktivního sektoru přichází čím dál více lidí. Navíc spolupráce s fanoušky sedící na tribuně G je taky skvělá. Opět jsme několikrát předváděli překřikování z jedné strany na druhou plus různé kreace jako poskakování, otáčení se zády, tleskání botama nad hlavou a podobně. Ke konci zápasu jsme se také několikrát pokoušeli o vlnu, ale tento prvek se moc nepovedl. Vždy to ztroskotalo u diváků na tribuně A. Snad jen jednou vlna určitém rozpadu oběhla celý stadion, ale mimo kotel se do této zábavy zapojovali spíše jen jedinci. Škoda. Ale i přesto byl sobotní večer na opavském stadionu perfektním zážitkem.

Teď nás čeká výjezd do Čáslavi. Doufejme, že se povede navázat na tento zápas a odvezeme si z Čáslavi velmi důležité tři body.

Fotky ze zápasu najdete na www.sfc.4fan.cz.