Po posledním zápase v Kroměříži se očekávalo, že v zápase s HFK si napraví svoji reputaci nejenom hráči, ale i my, fanoušci! Oproti minulému domácímu zápasu, kdy byl problém s pokladnami u vstupu, dnes bylo vše v pořádku a už bylo k dispozici více pokladen. Sektor se pomalu zaplňuje, až se nás nakonec schází okolo 200 osob. Celková návštěva na stadionu byla 1624 diváků. Z Wroclawi nás přijelo podpořit 34 fanoušků.

Hráči vybíhají na hrací plochu a náš support začíná. V prvním poločase bylo fandění trochu slabší. Navíc inkasujeme k závěru poločasu branku, což fandění taky moc nepomohlo. O přestávce připravujeme choreo, které je určené především pro naše hráče, proto ho vtahujeme před tím, než začíná druhý poločas, aby si ho sami hráči všimli. Na plotě je cesta, po které jede autobus znázorňující náš klub. U cesty jsou přeškrtnuté značky měst, proti kterým jsme už na Jaře hráli. U Kroměříže byl vykřičník, který znázorňuje naší prohru a potřebu si uvědomit, že musíme bojovat až do konce. Nad cestou a značkami je transparent „ Ještě nejsme na konci cesty! „ a vedle něj velká plachta znázorňující dopravní značku, na které jsou napsány týmy, proti kterým ještě budeme hrát a ke každému z nich datum konání zápasu.  Za touto značkou je jedna menší znázorňující směr druhé ligy. Druhá polovina zápasu je ve fandění lepší a snažíme se fandit vytrvale až do konce zápasu. Naším hráčům se podařilo i v 10 stav utkání vyrovnat a až do konce zápasu se snažili přidat další branku. Utkání končí remízou, což je pro nás ztráta cenných dvou bodů. I přesto bojovnost žlutomodrých borců v druhém poločase byla velká a příkladná pro další zápasy!

Máme před sebou ještě 9 zápasů, ve kterých si nesmíme dovolit ztrácet body. Čekají nás teď dva výjezdy po sobě. V sobotu  do Zlína a poté ve středu do Žďáru. Pojeďme podpořit v hojném počtu kluky i zde, a dopomoct tak dovést autobus až na konec cesty, na které je postup do druhé ligy!