Máme za sebou zápas s Třincem, který stále bojuje o záchranu. Náš soupeř přijel do Městských sadů s novým trenérem. Nové koště dobře mete. Toto přísloví se splnilo i v tomto zápase a Třinec si z našeho stadionu odvezl bod za remízu 0:0. Na jaře jsme doma vyhráli pouze jednou. Bylo to proti Varnsdorfu (5:0). Od té doby jsme zaznamenali pouze tři remízy (i se zápasem s Třincem) a jednou prohru. Náš klub si předsevzal, že by chtěl nalákat zpět opavské fanoušky na tribuny. Ale těmito výsledky se jim to bude dařit těžko. Myslím si, že už je na čase, aby se v Opavě něco dělo. Opavský fanoušek se nespokojí s tím, aby po každé sezóně si mohl říct, je to dobré, už jsme zachráněni.

Co se týče naší fans prezentace na tomto středečním druholigovém duelu, tak se dá říct, že se stalo očekávané. Vzhledem k nepříznivému termínu přišla návštěva 1531 diváků. Náš sektor byl také hodně prořídlý a to se projevilo i na fandění. První poločas velká slabota, ten druhý to bylo o něco lepší, ale celkově nic moc. V 65. minutě zápasu jsme předvedli choreografii, kterou jsme pogratulovali našemu družebnímu klubu k zisku polského mistrovského titulu. Choreo se skládalo z loga klubu WKS, po stranách dvě větší plachty WKS a SLASK a pod nimi nápis „Gratulujeme k zisku titulu!!!“. Vše bylo laděno v barvách klubu z Wroclawi.

I přes nevhodný středeční termín, se na našem stadionu objevili hostující fanoušci. Z Třince dorazilo 18 nejvěrnějších.

Tady se podívejte na fotky z tohoto zápasu.