Naše účinkování v Ondrášovka cupu skončilo už ve 3.kole, kdy jsme nestačili na hřišti Karviné na domácí MFK. Výkon, který jsme zde předvedli byl hodně podprůměrný. Zřejmě zlomovým momentem v zápase byla neproměněná penalta Vláďou Čápem. Pro něj je Karviná zakletá. Před dvěma lety ve 26.kole druhé ligy zde kopal také penaltu a také neuspěl. Zatím co tenkrát trefil tyč, letos ho vychytal domácí brankář. I tehdy se to dalo označit za zlomový moment (a to možná i celé sezóny na jejím konci jsem spadly do MSFL), protože to bylo ve druhém poločase ještě za stavu 0:0. Nakonec nás karvinští dorazili dvěma góly v posledních dvaceti minutách. Letos utkání skončilo debaklem 4:1 a to ještě domácí také zahodili pokutový kop. Věřme tomu, že se z toho naši hráči oklepou a proti Spartě B nám předvedou takový výkon, za který jim budeme moci po zápase zatleskat. V Karviné se nás sešlo 111 fanoušků, což je na středeční termín hodně slušná bilance, ale fandění bylo hodně slabé.

MFK Karviná – SFC Opava
4:1 (2:1)
branky:
12. Bolf (1:0), 31. Milosavljev (2:0), 33. Cigánek (2:1), 49. Milosavljev (3:1), 54. Čáp – PENALTA (NEDAL) ,55. Milosavljev (4:1), 79. Mišinský – PENALTA (NEDAL)

Diváků: 1487 (111)