Po domácím debaklu s Pardubicemi nás čekala odveta Českého poháru doma s Třincem. Na stadionu Rudolfa Labaje jsem prohrály 0:2 a tak nás čekala těžká cesta za postupem. V pondělí večer jsem vyvěsili v našem sektoru transparent, kterým jsem chtěli motivovat hráče, aby se o případný postup ještě porvali. Bohužel to ale nevyšlo, a ikdyž hráči bojovali, byla na nich vidět křeč. I kdyby jsme hráli měsíc, tak ten gól prostě nedáme. Zápas skončil 0:0 a my jsme mohli hráčům poděkovat jedině za jejich bojovnost.

Celková návštěva klesla po dlouhé době  pod tisíc diváků. Bylo nás celkově 922. Tuto návštěvu ovlivnil nejen středeční termín (což je u pohárových zápasů normální) a výsledek z předchozího zápasu, ale také fakt, že ve stejnou dobu hrál své domácí utkání doposud neporažený a vedoucí svou soutěž hokejový Slezan. Navíc měli diváci na Zimní stadion vstup zdarma, kdežto na pohárový zápas Slezského FC si museli někteří fanoušci připlatit, protože lístek stál 60 Kč. Děti a ženy měli vstup zdarma a tedy nejsou započítáni v celkové návštěvě.

Náš kotel byl hodně prořídlí. I v tom menší počtu jsme se snažili neustále neúnavně fandit, ale tentokrát to opravdu nebylo ono a občas jsme zaslechli i hostující fanoušky, kterých přijelo zhruba 14 a roztáhli jednu velkou sektorovou vlajku. Fandili jsme až do poslední minuty. Zápas nakonec skončil bezbrankovou remízou a my se tím pádem s pohárem loučíme. I přes prohru jsme zaznamenali největší úspěch v Českém poháru z posledních let. Mezi 16 nejlepších týmů jsme se v posledních letech probojovali akorát 4 roky zpět, kdy jsme ještě hráli MSFL a ve dvojzápase vypadli s mistrovskou Viktorií Plzeň. Jen je škoda, že jsme se letos nemohli potkat s některým z prvoligových týmů. Tak snad se nám to podaří příští rok.

 

Fotky: