Po domácím emočním zápase s Karvinou, který jsme nakonec zvládli a vyhráli 3:2, jsme zajížděli na půdu jednoho z našich neoblíbených soupeřů do Jihlavy. Na Vysočině jsme dosud sehráli 6 utkání a ani jednou se nám nepodařilo zvítězit. 2x jsme uhráli remízu 0:0. Celkové skóre ze zápasů na Vysočině je 3:11 v náš neprospěch.
Zápas v Jihlavě se hrál opět ve velmi nepříznivém pátečním termínu. Bylo jasné, že na dálnici mohou nastat dopravní problémy a tak jsme se do Jihlavy vydali s dostatečným předstihem. Bohužel už při odjezdu z Opavy jsme měli zpoždění díky zapomnětlivosti určitých jedinců. Další čekačka nás zastihla mezi Opavou a Hradcem nad Moravicí, kde jsme ztratili dalších 20 minut. Takže už v Hradci jsme měli 45 minut zpoždění. To ale nebylo vše. Další problémy nás potkali na D1, která se v jednom úseku proměnila v několik kilometrů dlouhé parkoviště. V tu chvíli nám bylo jasné, že začátek zápasu nemůžeme stihnou. Po tomto zdržení nás navíc ještě čekalo jedno menší kvůli zúžení cesty pouze do jednoho pruhu. Ale díky rychlé jízdě se nám nakonec podařilo dorazit do Jihlavy asi 15 minut před zápasem. Už jsme si radovali, že jsme to nakonec zvládli, když za námi na parkoviště přišli páni policisté a začali nás nepochopitelně prudit. Po kontrole celé naší osádky si ještě vymysleli kontrolu našeho vozu. Ta naštěstí nebyla tak dlouhá, jak jsme na začátku předpokládali a nakonec se nám začátek zápasu povedlo tak tak stihnout.
Na stadionu se nás sešlo nakonec 19. V zápase měli domácí mírnou převahu, ale i my jsme si připravili nějaké šance. Bohužel jsme dostali hned v 7. minutě gól. Po půlhodině hry se nám sice podařilo vyrovnat, ale z remízy jsme se radovali asi jen minutu a bylo to opět o gól pro domácí. V druhém poločase jsme se snažili vyrovnat, ale výsledkem naší snahy byl třetí gól v naší síti v 90. minutě zápasu. Po této brance hlavní rozhodčí zápas ukončil.
Celý zápas jsme předváděli slušný support.