Do Hulína jsme připravili už šestý výjezd autobusem v této sezóně. Tentokrát se nám nepodařilo ho naplnit celý. Pár míst zůstalo bohužel neobsazených. Ve stejný den se hrálo také semifinále MS v hokeji ČR – Finsko a tak jsem věděl, že do Hulína pojedou opravdu jen ti nejvěrnější. Naštěstí se našla zhruba 70tka těch, pro které je Slezský přednější. Do Hulína jsme dorazili zhruba 40 minut před výkopem a tak se tři z nás vydali hledat hospodu, kde by jsme se případně mohli po zápase podívat na zbytek hokeje. Nakonec se nám to povedlo. Vtipné bylo, že jsem touto aktivitou zaměstnali také PČR, jejichž jedno auto nám bylo neustále v patách.

Při příchodu do našeho „sektoru“ jsem zjistili, že zde není kde pověsit naše vlajky. A tak jsem zaimprovizovali a vzali jsem 4 lavice z tribuny a poskládali je na sebe tak, aby jsme zde mohli vlajky vyvěsit. První poločas jsme předvedli na naše poměry hodně slabé fandění, které nebylo nijak organizované. Ten druhý se to už zvedlo. A po celý druhý poločas jsme se snažili hnát naše hráče za vyrovnáním, což se nakonec nepodařilo. Okolo 60.minuty jsme roztáhli choreo, které bylo původně připraveno na zápas v Zábřehu, ale vzhledem k tomu, že nás místní pořadatelé umístili do jiného sektoru, než jsem čekali jsme ho tehdy nevytáhli. Jednalo se o nápis „VŠUDE S VÁMA“, který jsme doplnili žlutými a modrými igelity po stranách. I toto choreo nás nabudilo a tak až do konce zápasu jsme předváděli solidní support. Na straně domácích se žádní aktivní fanoušci nenašli. Akorát když po závěrečném hvizdu se ozvalo pár jedinců, kteří stáli v docela těsné blízkosti našeho sektoru.

Po zápase jsme se tedy odebrali do místních hospod a protrpěli si poslední dvě třetiny semifinálového zápasu v hokeji. Největší radost z toho museli mít pánové od policie, kteří zde museli po celou tu dobu hlídkovat v ulicích. Po osmé hodině večer jsme vyrazili směr Opava. Po příjezdu domů jsme se rozešli do našich hospod. Po výsledkové stránce (SFC prohrál 0:1 a čeští hokejisti 0:3) to byla hrozná sobota. Ale i přesto jsem si tento výjezd dokázali užít a někteří ho zakončili až v brzkých ranních hodinách.