Na další zápas MSFL zajíždíme na půdu předposlední Kroměříže. Na tento výjezd  rychle zaplňujeme autobus a několik aut jede do Kroměříže už ráno a před zápasem se si ještě dají prohlídku města.  Při příjezdu do města nás vítají 2 policejní auta, která nás vedou přímo ke stadionu. Kvůli nám je dokonce zastavena i ulice u vstupu pro fanoušky hostů a teprve až všichni z autobusu jsou v sektoru, tak dopravu pouští dál.

V prvním poločase se ve fandění střídají lepší chvilky s těmi horšími. Přesto je naše fandění na dobré úrovni. Ještě v průběhu první půle do sektoru přicházejí další fanoušci, kteří se vydali po vlastní ose a vzhledem k bezpečnostním opatřením museli zaparkovat dále od stadionu.

O poločase je velká tlačenice o pivo. K našemu velkému překvapení není u našeho sektoru žádný stánek s občerstvením, a tak pivo musí nosit 2 mladé slečny až pomalu z druhého konce tribuny. Takže čekačka na pivo stojí zato.

Začíná druhý poločas a fandění na začátku je velmi slabé. Většina ještě neobdržela svou dávku zlatavého moku.  Postupem času se úroveň pomalu zvedá, ale i tak je support z naší strany a na naše možnosti dost podprůměrný. V sektoru se nás schází 105 fanoušků z Opavy, což je 2x více, oproti naši poslední návštěvě Kroměříže, která se datuje do sezony 2010 /2011.  Během druhého poločasu do fandění ještě zapojujeme žluté a modré vlajky na tyčích. Je konec zápasů a Opava prohrává 3:1. Hráči nám děkuji za podporu, my jim nic nevyčítáme a dáváme jim najevo, že za nimi budeme stát i v dalších zápasech. Jen probíhá menší hecování, aby si hráči uvědomili, že sezona ještě není u konce a ještě zdaleka nejsme ve druhé lize! Po zápase nás opět policisté vyprovází z města. Na jedné zastávce na benzínce nastává problém s místní obsluhou, které se nelíbí nálepky v okolí benzínky a zřejmě na nás volají policajty, jelikož po cestě dál na nás čeká policejní auto, které za námi jede až do Opavy.

Na to, jak velká byla chuť na tento výjezd, po prvních třech velmi vydařených vystoupeních, tak tento zápas se nejen po fanouškovské stránce mohl zvládnout lépe. Snad to byla pouze výjimka, a už v dalším domácím zápase proti HFK si napravíme reputaci.