Na pohárové utkání proti Třinci se vypravujeme autobusem, čímž překvapujeme policejní složky, které předpokládaly cestování vlakem, a na nádraží na nás čekalo hned několik antonů. Po zjištění, že Vlak směrem na Třinec jel bez nás se antony rozjíždí a hledají naše místo srazu. Což se jednomu antonu daří a na místě srazu je ještě dříve než autobus. Na utkání přicházíme v 5. minutě a začínáme pomalu fandit. Přichází ještě poslední opozdilci a v sektoru se nás schází okolo 70 fanoušků. Naše fandění ale stojí za starou bačkoru (jak se zdá být v Třinci zvykem). Jenom sem tam se nějaký pokřik povede a support zní dobře. Domácích je taky poskromnu, v kotli několik kusů aktivních. Taky na fotbal se nedá dívat, což dopingu moc nepomáhá. Až když dostáváme 2 branky, hráči se snaží s vývojem utkání něco dělat. Na to je již pozdě a prohráváme 2:0. Je to však pouze „první poločas.“  8. Října se sehraje v Opavě odveta, ve které není ještě nic ztraceno! To si uvědomujeme a hecujeme hráče k odvetě. Balíme vlajky a jdeme k autobusu. Cesta zpátky probíhá v poklidu a poměrně v dobré náladě. Autobus doprovází 2 antony až do Opavy. Před námi je nyní další kolo FNL, kde jedeme na půdu Žižkova! A jedeme VŠICHNI!!!!