Po povedeném výjezdu do Prahy nás čekal tentokrát na domácí půdě na druhou ligu zajímavý soupeř. Do Opavy přijel Zlín. Vzhledem k postavení v tabulce a postupovým ambicím našeho soupeře se dalo očekávat, že s našim soupeřem přijedou také jeho fanoušci. Zlínští dorazili do Opavy v počtu 14 osob. Vyvěsili 2 vlajky a po celý zápas jsme o nich prakticky nevěděli. Na závěr zápasu odpálili pár stroboskopů, což byla jejich jedinná připomínka jejich přítomnosti na stadionu.

Náš sektro byl docela slušně zaplněn, což se projevilo i v supportu. Výbornou atmosféru podpořili také hráči svým výkonem. Tentokrát se do fandění zapojoval nejen kotel, ale také velká část tribuny G a tribuny F. Výbornému fotbalovému představení chyběly snad jen góly. Škoda, že jsme v prvním poločase nic nevytěžili z našeho velkého tlaku, kdy jsme kopali hned několik rohů za sebou a dokonce jsem trefili i tyč zlínské branky. Naše skandování jsme doplnili o choreografii věnovanou tématice ,Pyro není zločin. V závěru zápasu jsem roztáhli podobyznu fanouška v dresu SFC s uvázanou šálou přes obličej a roztaženýma rukama. Do rukou jsme mu umístili dvě race. Jednu žlutou a druhou modrou. Po celém sektoru jsme pak rozmístili okolo 70 stroboskopů a roztáhli nápis: TRIBUNY BEZ PYRA JSOU JAKO FOTBAL BEZ GÓLŮ!. Myslím si, že se jednalo o hodně povedenou choreografii. Na tomto zápase bylo přítomno také asi 20 fanoušků z Wroclawi, kteří roztáhli jednu vlajku.

Na závěr bych chtěl poděkovat hráčům za předvedenou hru. Věřím, že pokud tento výkon budou schopni zopakovat i v dalších zápasech, tak si diváci cestu na Městský stadion opět najdou.