Na první domácí zápas s Třincem bylo zvědavo pouhopouhých 1434 diváků. Tato návštěva znamená nejnižší počet domácích příznivců v Městských sadech v této sezoně. Je pravda, že v den utkání nebylo počasí zrovna přívětivé, ale taková návštěva je pro Opavu opravdu ostuda. I přes malou účast fanoušků na ochozech byl domácí sektor vlajkonošů slušně zaplněn. Po celý zápas se neúnavně fandilo a atmosféra byla velmi dobrá. V druhém poločase jsme vytáhli transparent, který jsme zvali ostatní příznivce SFC na výjezd podzimu do Olomouce. K vidění byly také mávačky do ruky. Po prohraném prvním poločase se nám podařilo zápas otočit a nakonec jsme mohli slavit výhru 3:1. Z Wroclawi nás přijelo podpořit 15 fanoušků. Hosté se ve svém sektoru neukázali.